İnoxlazer Hakkında

 

Misyonumuz

Deneyimli, dinamik ve yetkin kadrosuyla -girişimci, sürdürülebilir ve müşteri odaklı yaklaşımıyla bütün ürün ve hizmetleri; kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde müşteri beklentilerini aşarak sunmaktır.

Vizyonumuz

Tecrübemize ve kalite anlayışımıza ek olarak müşteri beklentilerinin ötesinde memnuniyet sağlayan kaliteli ve güvenilir ürünler ile hızlı ve işlevsel satış sonrası hizmet sunmak. Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirerek, her işi ilk seferinde doğru olarak teslim etmek.

 

Kalite Politikamız

Toplam kalite yönetimini ana hedef olarak kabul etmiş olan Milinox; Kalite seviyesinin sürekli geliştirilmesi ile verimliliğin arttırılması ve süreklilik sağlanması için kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek uygulamaktadır. Firma içi eğitime önem vererek tüm çalışmalarımızı sürekli geliştirmek, kaliteli üretim ve iyileştirme bilinci ile eğitmeyi benimsemektir. Personel temini konusunda seçici, nitelikli eğitim almış elemanları firmamıza kazandırmak, ekip çalışmasını kazandırma ilkesine önem vermektir. Grup çalışmasını ve çok yönlü iletişimi teşvik ederek tüm çalışmalarımızın gelişmeye katkısı ve iyileştirme çalışmalarına katılımı sağlanarak çalışmalarımızın mutluluğunu ve iş barışının gerçekleşeceğini benimsedik. Firmamız devamlı olarak rekabet koşullarına uygun fiyatlara sahip, kaliteli makineler üreterek artan müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı kendine hedef seçmiştir. Biliyoruz ki bir firma hitap ettiği müşteri kitlesi tarafından talep alır. Müşterilerimiz güveninden dolayı bizi tercih etmiştir. Biz de bu güvene süreklilik sağlamayı, taahhüt ettiğimiz işlere programlanan sürelerde ve belirlenen maliyete uygun olarak ulaşmayı benimsedik. Milinox olarak işin her noktasında kaliteyi ilke edinmiş bulunmaktayız.

Bizden Haberler

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyadan da takip etmek için lütfen tıklayın.

Teknik Destek Hattımız


+90 (332) 502 06 06